Firma Karaļavoti

Latvijas Dziedniecības asociācija atzinusi, ka Karaļavotu ūdens lietojams vispārēja tonusa, enerģijas un izturības veicināšanai. Šim ūdenim piemīt liela bioenerģija, kas pozitīvi ietekmē cilvēka veselību un pašsajūtu.

Karaļavotu ūdens piegādi pieteikt pa tālr.26344463

 

Attēlā redzamais komplekts - 26.00 €, PVN iekļauts. (Komplektā ietilpst metāla statīvs, ūdens sadales vārsts un 18.9 litru polikarbonāta pudele ar Karaļavotu ūdeni.)

Ja Jūs neesat mūsu klients, tad  kļūstot par mūsu pastāvīgo klientu metāla statīvs un ūdens sadales vārsts bez maksas.

(Akcija spēkā kamēr statīvs ar vārstu ir noliktavā.)

Attēlā redzamais komplekts - 34.00 € , PVN iekļauts. (Komplektā ietilpst kannas turētājs ar krānu un 18.9 litru polikarbonāta pudele ar Karaļavotu ūdeni.)

Ja Jūs neesat mūsu klients, tad kļūstot par mūsu pastāvīgo klientu kannas turētājs ar krānu bez maksas.

(Akcija spēkā kamēr  kannas turētāji ar krānu ir noliktavā.)

Attēlā redzamais komplekts - 30.00 €, PVN iekļauts. (Komplektā ietilpst uz grīdas liekams koka statīvs, vārsts un 18.9 litru polikarbonāta pudele ar  Karaļavotu ūdeni)

Attēlā redzamais komplekts - 22.00 €, PVN iekļauts. (Komplektā ietilpst uz galda liekams koka statīvs, vārsts un 18.9 litru polikarbonāta pudele ar Karaļavotu ūdeni.)

450 ml glāzē iefasēts "Karaļavotu" ūdens ar piegādi  - 30 centi. Minimālais piegādes daudzums 24 glāzes. Ļoti parocīgs iefasējums gan strādājot pie datora, gan vadot auto.

500 ml maisiņā fasēts "Karaļavotu" ūdens    ar piegādi - 10 centi. Minimālais piegādes daudzums 40 maisiņi (20 litri) Fasējums izdevīgs tiem, kas vēlas baudīt avota ūdeni nepērkot aprīkojumu. Pastāvīgiem klientiem dāvanā stikla krūze.

150 ml maisiņā fasēts "Karaļavotu" ūdens    ar piegādi - 7 centi. Minimālais piegādes daudzums 100 maisiņi (15 litri) Fasējums paredzēts skolām, masu skrējieniem utt.....

 

Karaļavotu ūdeni piegādājam - RĪGĀ, JELGAVĀ, JŪRMALĀ, OLAINĒ, DOBELĒ.

Karaļavotu ūdens ir DABAS DĀVANA un par to nav jāmaksā !!!

Mēs varam Jums to piegādāt. Piegādes maksa  4.- eiro (par vienu kannu, PVN iekļauts).

Karalavotu ūdens piegādi var pieteikt pa tālr: 26344463, 63745792. epasts  - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Firma "Karaļavoti" ar Karaļavotu ūdens piegādi nodarbojas jau no 09.09.1999. gada.

`